Permission Group (1.0.0-beta2) - en to sk translation catalogue (9 entries)

en: Description
sk: Popis

en: Label
sk: Označenie

en: Custom
sk: Vlastná

en: The changes have been saved.
sk: Zmeny boli uložené.

en: Permissions
sk: Oprávnenia

en: Permission
sk: Oprávnenie

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: Save permissions
sk: Uložiť oprávnenia

en: Edit permissions
sk: Spravovať oprávnenia
