Permission Group (1.0.0-beta2) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Custom
ta: விருப்பத்தெரிவு

en: The changes have been saved.
ta: மாற்றங்கள் சேமிக்கப்பட்டது.

en: Permissions
ta: அனுமதிகள்

en: Permission
ta: அனுமதி

en: Machine name
ta: இயந்திரப்பெயர்

en: Save permissions
ta: அனுமதிகளை சேமி
