Permission Group (1.0.0-beta2) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Description
ug: بايانى

en: Label
ug: بەلگە

en: Custom
ug: ئۆزى بەلگىلەش

en: The changes have been saved.
ug: ئۆزگەرتىشلەر ساقلاندى.....

en: Permissions
ug: ھوقۇق تەڭشەش
