Permission Group (1.0.0-beta3) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Description
bs: Opis

en: Label
bs: Oznaka

en: Custom
bs: Prilagođen

en: The changes have been saved.
bs: Promjene su sačuvane.

en: Permissions
bs: Dozvole

en: Permission
bs: Dozvole
