Permission Group (1.0.0-beta3) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Custom
cy: Addasu

en: The changes have been saved.
cy: Mae'r newidiadau wedi cael eu cadw.

en: Permissions
cy: Hawliau

en: Permission
cy: Caniatâd

en: Save permissions
cy: Cadw hawliau
