Permission Group (1.0.0-beta3) - en to de translation catalogue (9 entries)

en: Description
de: Beschreibung

en: Label
de: Beschriftung

en: Custom
de: Benutzerdefiniert

en: The changes have been saved.
de: Die Änderungen wurden gespeichert.

en: Permissions
de: Berechtigungen

en: Permission
de: Berechtigung

en: Machine name
de: Systemname

en: Save permissions
de: Berechtigungen speichern

en: Edit permissions
de: Berechtigungen bearbeiten
