Permission Group (1.0.0-beta3) - en to eu translation catalogue (9 entries)

en: Description
eu: Azalpena

en: Label
eu: Etiketa

en: ID
eu: IDa

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: The changes have been saved.
eu: Aldaketak gorde dira.

en: Permissions
eu: Baimenak

en: Permission
eu: Baimena

en: Machine name
eu: Makinaren izena

en: Save permissions
eu: Gorde baimenak
