Permission Group (1.0.0-beta3) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: Description
he: תיאור

en: Label
he: תווית

en: Custom
he: מותאם

en: The changes have been saved.
he: השינויים נשמרו.

en: Permissions
he: הרשאות

en: Permission
he: הרשאה

en: Machine name
he: שם מכונה

en: Save permissions
he: שמירת הרשאות

en: Edit permissions
he: עריכת הרשאות
