Permission Group (1.0.0-beta3) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Label
hy: Պիտակ

en: The changes have been saved.
hy: Փոփոխությունները  պահպանվել են:

en: Permissions
hy: Արտոնություններ

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում

en: Save permissions
hy: Պահպանել արտոնությունները
