Permission Group (1.0.0-beta3) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Description
is: Lýsing

en: Label
is: Merking

en: ID
is: Kenni

en: Custom
is: Sérsniðið

en: The changes have been saved.
is: Breytingarnar hafa verið vistaðar.

en: Permissions
is: Réttindi

en: Permission
is: Réttindi

en: Save permissions
is: Vista réttindi
