Permission Group (1.0.0-beta3) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Description
lt: Aprašymas

en: Label
lt: Etiketė

en: Custom
lt: Savitas

en: The changes have been saved.
lt: Pakeitimai išsaugoti.

en: Permissions
lt: Leidimai

en: Permission
lt: Leidimai

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: Save permissions
lt: Išsaugoti teises
