Permission Group (1.0.0-beta3) - en to lv translation catalogue (9 entries)

en: Description
lv: Apraksts

en: Label
lv: Etiķete

en: Custom
lv: Pielāgots

en: The changes have been saved.
lv: Izmaiņas saglabātas.

en: Permissions
lv: Atļaujas

en: Permission
lv: Atļauja

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: Save permissions
lv: Saglabāt atļaujas

en: Edit permissions
lv: Labot atļaujas
