Permission Group (1.0.0-beta3) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Description
nn: Beskriving

en: Label
nn: Etikett

en: Custom
nn: Tilpassa

en: Permissions
nn: Rettar

en: Machine name
nn: Datamaskinnamn
