Permission Group (1.0.0-beta3) - en to ru translation catalogue (9 entries)

en: Description
ru: Описание

en: Label
ru: Метка

en: Custom
ru: Собственная

en: The changes have been saved.
ru: Изменения сохранены.

en: Permissions
ru: Права доступа

en: Permission
ru: Право доступа

en: Machine name
ru: Машинное имя

en: Save permissions
ru: Сохранить права доступа

en: Edit permissions
ru: Редактировать права доступа
