Permission Group (1.0.0-beta3) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: Description
sl: Opis

en: Label
sl: Oznaka

en: Custom
sl: Prilagojeno

en: The changes have been saved.
sl: Spremembe so shranjene.

en: Permissions
sl: Dovoljenja

en: Permission
sl: Dovoljenje

en: Machine name
sl: Strojno ime

en: Save permissions
sl: Shrani dovoljenja
