Permission Group (1.0.0-beta3) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: Description
sv: Beskrivning

en: Label
sv: Etikett

en: Custom
sv: Anpassad

en: The changes have been saved.
sv: Ändringarna har sparats.

en: Permissions
sv: Behörigheter

en: Permission
sv: Behörighet

en: Machine name
sv: Maskinläsbart namn

en: Save permissions
sv: Spara behörigheter

en: Edit permissions
sv: Redigera behörigheter
