Permission Group (1.0.0-beta3) - en to tr translation catalogue (9 entries)

en: Description
tr: Açıklama

en: Label
tr: Etiket

en: Custom
tr: Özel

en: The changes have been saved.
tr: Değişiklikler kaydedildi.

en: Permissions
tr: İzinler

en: Permission
tr: İzinler

en: Machine name
tr: Makine adı

en: Save permissions
tr: İzinleri kaydet

en: Edit permissions
tr: İzinleri düzenle
