Permission Group (1.0.0-beta3) - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: Description
uk: Опис

en: Label
uk: Мітка

en: Custom
uk: Власний

en: The changes have been saved.
uk: Зміни були успішно збережені.

en: Permissions
uk: Повноваження

en: Permission
uk: Повноваження

en: Machine name
uk: Машинна назва

en: Save permissions
uk: Зберегти повноваження

en: Edit permissions
uk: Редагувати повноваження
