Permission Group (1.0.0) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Description
az: İzahat

en: ID
az: İD

en: Custom
az: Seçilmiş

en: The changes have been saved.
az: Dəyişikliklər yadda saxlanıldı.

en: Permissions
az: İcazələr

en: Permission
az: İcazə

en: Machine name
az: Maşın adı

en: Save permissions
az: İcazələri yadda saxlayın
