Permission Group (1.0.0) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Description
id: Deskripsi

en: Custom
id: Tersuai

en: The changes have been saved.
id: Perubahan sudah disimpan.

en: Permissions
id: Kewenangan

en: Permission
id: Kewenangan

en: Machine name
id: Nama mesin

en: Save permissions
id: Simpan kewenangan

en: Edit permissions
id: Edit izin
