Permission Group (1.0.0) - en to es translation catalogue (9 entries)

en: Description
es: Descripción

en: Label
es: Etiqueta

en: Custom
es: Personalizado

en: The changes have been saved.
es: Se han guardado los cambios.

en: Permissions
es: Permisos

en: Permission
es: Permiso

en: Machine name
es: Nombre de sistema

en: Save permissions
es: Guardar permisos

en: Edit permissions
es: Editar permisos
