Permission Group (1.0.0) - en to hi translation catalogue (9 entries)

en: Description
hi: उल्लेख

en: Label
hi: लेबल

en: ID
hi: आईडी

en: Custom
hi: मनपसंद

en: The changes have been saved.
hi: बदलाव कर दियें गयें है।

en: Permissions
hi: अनुमतियाँ

en: Permission
hi: अनुमति

en: Machine name
hi: मशीन नाम

en: Save permissions
hi: अनुमति सहेजें
