Permission Group (1.0.0) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: Description
kk: Сипаттама

en: Label
kk: Атауы

en: Custom
kk: Өзгертпелі

en: The changes have been saved.
kk: Өзгертулер сақталды.

en: Permissions
kk: Құқықтары

en: Permission
kk: Құқық

en: Save permissions
kk: Құқықтарды сақтау
