Permission Group (1.0.0) - en to km translation catalogue (8 entries)

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Label
km: ស្លាក

en: Custom
km: ផ្ទាល់ខ្លួន

en: The changes have been saved.
km: បាន​រក្សាទុក​ការ​ផ្លាស់ប្ដូរ​ហើយ ។

en: Permissions
km: សិទ្ធិ

en: Permission
km: សិទ្ធិ

en: Machine name
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន

en: Save permissions
km: រក្សាទុក​សិទ្ធិ
