Permission Group (1.0.0) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Description
ku: دەربارە

en: Label
ku: پێناس

en: Custom
ku: درووستکراو

en: The changes have been saved.
ku: گۆڕانکارییەکان هەڵگیران.

en: Permissions
ku: مۆڵەتپیدانەکان

en: Permission
ku: مۆڵەت پێدان

en: Save permissions
ku: مۆڵەتپێدانەکان هەڵگرە
