Permission Group (1.0.0-beta1) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Description
ne: विवरण

en: Label
ne: लेबल

en: ID
ne: परिचय

en: Custom
ne: अनुकूल

en: Permissions
ne: अनुमति

en: Permission
ne: अनुमति

en: Machine name
ne: मशीन नाम
