Permission Group (1.0.0) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Description
ps: سپړنه

en: ID
ps: پېژند

en: Custom
ps: خپلېخوښه

en: Permissions
ps: اجازې

en: Permission
ps: اجازه
