Permission Group (1.0.0) - en to vi translation catalogue (9 entries)

en: Description
vi: Mô tả

en: Label
vi: Nhãn

en: ID
vi: Mã

en: Custom
vi: Tùy chỉnh

en: The changes have been saved.
vi: Thay đổi đã được lưu lại.

en: Permissions
vi: Quyền

en: Permission
vi: Quyền

en: Machine name
vi: Tên nội bộ

en: Save permissions
vi: Lưu các quyền
