Permission Matrix (8.x-1.0-alpha1) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Delete
cy: Dileu

en: Save
cy: Cadw

en: The changes have been saved.
cy: Mae'r newidiadau wedi cael eu cadw.

en: Permissions
cy: Hawliau

en: Permission
cy: Caniatâd

en: Save permissions
cy: Cadw hawliau
