Permission Matrix (8.x-1.0-alpha1) - en to fr translation catalogue (11 entries)

en: Delete
fr: Supprimer

en: Label
fr: Libellé

en: Save
fr: Enregistrer

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: Are you sure you want to delete %name?
fr: Êtes-vous sûr(e) de vouloir supprimer %name ?

en: The changes have been saved.
fr: Les changements ont été enregistrés.

en: Group Name
fr: Nom du groupe

en: Permissions
fr: Droits

en: Permission
fr: Droit

en: Save permissions
fr: Enregistrer les droits d'accès

en: content @type: deleted @label.
fr: Contenu @type : @label supprimé.
