Permission Matrix (8.x-1.0-alpha1) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Label
hy: Պիտակ

en: Save
hy: Պահպանել

en: The changes have been saved.
hy: Փոփոխությունները  պահպանվել են:

en: Permissions
hy: Արտոնություններ

en: Save permissions
hy: Պահպանել արտոնությունները
