Permission Matrix (8.x-1.0-alpha1) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Label
is: Merking

en: Save
is: Vista

en: ID
is: Kenni

en: The changes have been saved.
is: Breytingarnar hafa verið vistaðar.

en: Permissions
is: Réttindi

en: Permission
is: Réttindi

en: Save permissions
is: Vista réttindi
