Permission Matrix (8.x-1.0-alpha1) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: Label
kk: Атауы

en: Save
kk: Сақтау

en: The changes have been saved.
kk: Өзгертулер сақталды.

en: Permissions
kk: Құқықтары

en: Permission
kk: Құқық

en: Save permissions
kk: Құқықтарды сақтау
