Permission Matrix (8.x-1.0-alpha1) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Label
km: ស្លាក

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: The changes have been saved.
km: បាន​រក្សាទុក​ការ​ផ្លាស់ប្ដូរ​ហើយ ។

en: Permissions
km: សិទ្ធិ

en: Permission
km: សិទ្ធិ

en: Save permissions
km: រក្សាទុក​សិទ្ធិ
