Permission Matrix (8.x-1.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Label
ne: लेबल

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: ID
ne: परिचय

en: Permissions
ne: अनुमति

en: Permission
ne: अनुमति
