Permission Matrix (8.x-1.0-alpha1) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Label
te: లేబుల్

en: Save
te: భద్రపరచు

en: The changes have been saved.
te: మార్పులని భద్రపరిచాం.

en: Permissions
te: అనుమతులు

en: Permission
te: అనుమతి
