Permission Matrix (8.x-1.0) - en to be translation catalogue (8 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Label
be: Подпіс

en: Save
be: Захаваць

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: The changes have been saved.
be: Змены былі захаваныя.

en: Permissions
be: Правы

en: Permission
be: Дазвол

en: Save permissions
be: Захаваць дазволы
