Permission Matrix (8.x-1.0) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Save
gu: સાચવો

en: Permissions
gu: પરવાનગીઓ

en: Permission
gu: પરવાનગી

en: Save permissions
gu: પરવાનગીઓ સાચવો
