Permission Matrix (8.x-1.0) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Label
nn: Etikett

en: Save
nn: Lagre

en: Group Name
nn: Gruppenamn

en: Permissions
nn: Rettar
