Permission Matrix (8.x-1.1) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: The changes have been saved.
bo: བཟོ་བཅོས་བྱས་པ་དག་ཉར་ཚགས་བྱས་ཚར།

en: Permissions
bo: སྤྱོད་དབང

en: Permission
bo: སྤྱོད་དབང

en: Save permissions
bo: སྤྱོད་དབང་ཉར་ཚགས
