Permission Report (8.x-1.0) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Roles
be: Ролі

en: Role
be: Роля

en: Users
be: Карыстальнікі

en: Anonymous
be: Ананім

en: Permissions
be: Правы

en: @module module
be: @module модуль
