Permission Report (8.x-1.0) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Roles
bg: Роли

en: Role
bg: Роля

en: Users
bg: Потребители

en: Anonymous
bg: Анонимен

en: Permissions
bg: Права

en: @module module
bg: модул @module

en: 1 user | @count users
bg[0]: 1 потребител
bg[1]: @count потребители
