Permission Report (8.x-1.0) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Roles
bs: Uloge

en: Role
bs: Uloga

en: Users
bs: Korisnici

en: Anonymous
bs: Anonimus

en: Permissions
bs: Dozvole

en: @module module
bs: @module modul
