Permission Report (8.x-1.0) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Roles
da: Roller

en: Role
da: Rolle

en: Users
da: Brugere

en: Anonymous
da: Anonym

en: Permissions
da: Tilladelser

en: @module module
da: @module modul

en: 1 user | @count users
da[0]: 1 bruger
da[1]: @count brugere
