Permission Report (8.x-1.0) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Roles
el: Ρόλοι

en: Role
el: Ρόλος

en: Users
el: Χρήστες

en: Anonymous
el: Ανώνυμος

en: Permissions
el: Άδειες

en: @module module
el: μονάδα @module

en: 1 user | @count users
el[0]: 1 χρήστης
el[1]: @count χρήστες
