Permission Report (8.x-1.0) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Role
es: Rol

en: Users
es: Usuarios

en: Anonymous
es: Anónimo

en: Permissions
es: Permisos

en: @module module
es: módulo @module

en: 1 user | @count users
es[0]: 1 usuario
es[1]: @count usuarios
