Permission Report (8.x-1.0) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Roles
ja: 役割

en: Role
ja: 役割

en: Users
ja: ユーザー

en: Anonymous
ja: 匿名

en: Permissions
ja: 権限

en: @module module
ja: @module モジュール

en: 1 user | @count users
ja[0]: ユーザー 1 人
ja[1]: ユーザー @count 人
