Permission Report (8.x-1.0) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Roles
ku: ڕۆڵەکان

en: Role
ku: ڕۆل

en: Users
ku: بەکارهێنەران

en: Anonymous
ku: نەناسراو

en: Permissions
ku: مۆڵەتپیدانەکان

en: @module module
ku: مۆدیولی @module

en: 1 user | @count users
ku[0]: 1 بەکارهێنەر
ku[1]: @count بەکارهێنەر
