Permission Report (8.x-1.0) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Roles
ru: Роли

en: Role
ru: Роль

en: Users
ru: Пользователи

en: Anonymous
ru: Гость

en: Permissions
ru: Права доступа

en: @module module
ru: модуль @module

en: 1 user | @count users
ru[0]: @count пользователь
ru[1]: @count пользователя
ru[2]: @count[2] пользователей
