Permission Report (8.x-1.0) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Roles
sv: Roller

en: Role
sv: Roll

en: Users
sv: Användare

en: Anonymous
sv: Gäst

en: Permissions
sv: Behörigheter

en: @module module
sv: Modulen @module

en: 1 user | @count users
sv[0]: 1 användare
sv[1]: @count användare
